Konforun Dönüşü

2021 yılında Tekirdağ'da kurulan Sonic Alu, Dünya çapında hafif alaşımlı jant üreticilerinden biri olma hedefiyle faaliyet göstermektedir. Firmamız aile işletmesi gibi çalışır ve en önemli odak noktamız "MADE IN TURKEY" kalitesini garanti etmektir. Başarımız, manevi değerlere dayanan aile işletmelerine özgü bir yaklaşıma dayanmaktadır. Hedeflerimiz, kalite, yenilik, esneklik, alçakgönüllülük, güvenilirlik, uzun vadeli düşünme ve sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanmıştır. Son teknolojiye sahip üretim tesislerimizle, birinci sınıf ürünler üreterek pazar konumumuzu daha da genişletme çabası içindeyiz. İletişim ve karar alma süreçlerimiz hızlı ve etkili bir şekilde işler.

Sonic

Alüminyum, 50 yılı aşkın farklı sektör deneyimi sektörün en iyileriyle kurulmuş bir ekip ile bir araya getirerek, yenilikçi yaklaşım ve modern çözümlerle sektörde fark yaratma hedefine odaklanmaktadır.

Üretim

Ürün stratejisi, mümkün olan en yüksek kalite standartlarında jantlar üretmektir. Bu yüksek kalite standartlarını karşıladığımızdan emin olmak için ürünleri bir dizi test ve işleme tabi tutarız.Sonic, görselliğin yanı sıra güvenlik ekiomanı ürettiğinin bilincindedir ve bunu önemser.

img-the-brand-3

Döküm

Sonic, %95’i doğal kaynaklar kullanılarak üretilen yeşil alüminyum kullanır. En iyi kalite için en iyi temel malzemeler kullanmak gerektiği bilincindedir.